Eğirdir Meslek Yüksekokulu Turizm Ve Otel İşletmeciliği Programı Öğrencilerine yönelik seyahat acenteciliği mesleği, havayolu taşımacılığı ve biletçilik, tur rehberliği konularında konferans düzenlendi.

Eğirdir MYO Şehir Komiser Osman Demir Konferans Salonu’nda 04 Ocak 2022 Salı günü gerçekleştirilen konferansa, konuşmacı Olarak Isparta‘ da faaliyet gösteren Profesyonel Turist Rehberi Güven Gültekin katıldılar.  Konferansta seyahat acenteciliği mesleği, nasıl seyahat acentesi açılabileceği, tur rehberliği ve acente ilişkileri, nasıl tur rehberi olunabileceği, seyahat acenteciliği ve tur rehberliğinin geleceği konularına değinildi.

Eğirdir Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Mustafa Gök, Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğretim görevlileri Çetin Meydan, İlhami Morçin ve Gülsüm Kasap ile öğrencilerin katıldığı konferans sonunda Md. Yrd. Öğr. Gör. Çetin Meydan tarafından Profesyonel Turist Rehberi Güven Gültekin’e teşekkür belgesi taktim edildi.

40473 Seyahat Acenteciliği ve Turist Rehberliği Konferansı

40474 Seyahat Acenteciliği ve Turist Rehberliği Konferansı

40475 Seyahat Acenteciliği ve Turist Rehberliği Konferansı

40476 Seyahat Acenteciliği ve Turist Rehberliği Konferansı

40477 Seyahat Acenteciliği ve Turist Rehberliği Konferansı

40478 Seyahat Acenteciliği ve Turist Rehberliği Konferansı

40479 Seyahat Acenteciliği ve Turist Rehberliği Konferansı

http://muhbir32.com/haber-saporta-tur-sahibi-sedef-yazIcIoglu-ndan-seyahat-acentacIlIgI-ve-tur-rehberligi-konferansI-14958.html?fbclid=IwAR3a4c5oFlbLdl7CmBI2QgAUJLeJGc_5MmARUk7j9z3CU-OjyQnSBwrIpb8

Kategoriler: Basında Ben

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir