1987 yılında Antalya Camel Tours’da (döneminin en büyük turizm acentası) transferman olarak iş hayatıma başladım. Turizm Bakanlığı onaylı Enformasyon Memurluğu sertifikalarımı (Almanca-İngilizce) 1994 yılında Ankara’da aldım.
1997 yılında Turizm Bakanlığının açmış olduğu kokart sınavlarında gösterdiğim başarı sayesinde Ülkesel Anadolu Rehberliği Kokart’ını almaya hak kazandım. Bu nedenle uzun yıllar Alman, İngiliz, Rus ve birçok ülke insanına güzel vatanımızı tanıttım, gezdirdim. Ayrıca çok özel V.I.P. gruplara (Interpol World Managers, Alman Gazeteciler Birliği Üyeleri, Alman Katolik Kilisesi Piskoposlarına…) rehberlik ettim. Parola Tours ve Imparator Tours gibi yeni şirketlerin kuruluşunda ve yapılanmasında aktif görevler alarak Uluslararası seyahat organizasyonlarını planlayıp hayata geçirdim.
Turizm Bakanlığı’mızın organize ettiği seminerlerde eğitimler verdim. (Hizmet Sertifikasyonları).
Türk işadamı ve yatırımcılara rehberlik, tercümanlık, yatırım ve danışmanlık hizmetlerinde (Mısır, Amerika, Rusya, Uzak Doğu, Körfez Ülkeleri…) bulundum.
( I.T.B – BERLİN, BRUSSEL INTERNATIONAL, MOSCOW TRADE & TOURISM FAIR, ST.PETERSBURG TOURISM & TRADE FAIR, GUANGZHAU TRADE FAIR…)
1999 Senesinden sonra  Lufthansa ve THY’nin ortak kuruluşu Sunexpress Hava Yollarında iş hayatıma devam ettim.
2006 – Temmuz ayında İstanbul Emlak Komisyoncuları Odasından Uzman Emlak ve  Gayrimenkul Danışmanlığı sertifikamı ve ruhsatımı aldım.
2008 – 2009 yıllarında bir Amerikan Gayrimenkul Franchise şirketinin Antalya Ofis yöneticiliğini yaptım. Bu şirket çatısı altında yurtiçi ve yurtdışı pazarları olmak üzere gayrimenkul alım ve satım faaliyetlerini yürüttüm. Daha sonra bu şirketi Rus kökenli bir yatırım fonuna devrettim.
T.S.E, T.U.V, ISO 9001, ISO 14000 ve ISO 22000 gibi Toplam Kalite Yönetimi, Çevre Yönetimi Sistemi ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyon eğitimlerimi çalıştığım şirketlerin bünyesinde tamamladım.
ERP/ (KKP – Kurumsal Kaynak Planlaması) ve CRM/ (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sistemlerinin kurulumuna ve uygulanmasına oldukça hakimim.
Profesyonel Yöneticilik, Kişisel Gelişim Programı, Kriz Yönetimi Yöntemleri ve Pazarlama Stratejileri gibi çeşitli seminer ve konferanslara ayrıca ticari ve turistik fuarlara katıldım. Türk ürün ve hizmetlerinin pazarlanması için stand ve reyonlar kurdum. Gerekli vasıflara sahip olduğum için belgelerle ödüllendirildim.
İstanbul, Antalya ve Isparta’da faaliyet gösteren bir Proje Geliştirme firmasının iki yıl süresince yöneticiliğini üstlendim.
Isparta’nın en büyük ve proje maliyeti en yüksek olan Rosa Residence (İKİZ KULELER) VE Rosarium AVM inşaatı projesinde Genel Müdür olarak çalıştım. Bu projenin hazırlanmasında, planlamasında ve pazarlanmasında aktif çaba gösterdim.
Ayrıca proje için uluslararası finansman temini, AVM’nin işletmeci zincirlere satışı veya kiralanması ve Isparta’da lüks konut talebi olan müşteri portföyünü oluşturma faaliyetlerini tamamladım.
Aynı firma adına arsa bulma, proje geliştirme, personel yönetimi, yurtiçi ve yurtdışı emlak pazarlama faaliyetlerine Antalya’da ve İstanbul’da devam ettim.
Türkiye’nin yerli ve yabancı alıcılara en çok gayrimenkul satışı yapan inşaat şirketindeki Satış Müdürü görevimden 2011 yılında ayrıldım.
Personelimize Satış ve Pazarlama, Etkili Konuşma ve İkna Yöntemleri, Beden Dilini efektif kullanma konularında eğitimler verdim.
Gayrimenkul piyasası analizleri dahil olmak üzere çok haneli yerleşim projelerine odaklanan gayri menkul geliştirme şirketleri için yeni proje geliştirme, anlaşmaları hazırlama ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.
Ağustos 2018 ayı itibariyle DEMİR HOLDİNG bünyesindeki DEMAY GAYRİMENKUL A.Ş’ de Genel Müdür Yardımcısı olarak görevime devam ettim.
Covid–19 Pandemi sebebiyle şirketin iç piyasada küçülme kararı alması sonrasında  memleketim olan Isparta’ya yerleştim.
Halen Isparta’da aktif olarak turist rehberliği yapmaktayım.
Çok iyi derecede İngilizce ve Almanca ayrıca orta derecede Rusça konuşuyorum.